•  

"Свобода" від Бублика - плагіат, бікіні та сон на роботі

6240
"Свобода" від Бублика - плагіат, бікіні та сон на роботі

Юрій Бублик не цурається плагіату! На білборді Бублик не вказав, кому належить фраза (вислів приписують Іванові Сірку), бо, мабуть, під чужими досягненнями і на чужій славі хоче зробити собі гучне ім'я наперередодні жовтня.

Погано, коли політики зазнаються й починають вирішувати, кому земне, а кому небесне. Забувають, що і їхнє волосся пораховано... 

Політична партія "Свобода" вдає із себе рішуче налаштованих радикалів, але ким є її ставленики насправді та які ідеї вони переслідують?

Згадайте, як Майдан 2004 року та його ідеї спаплюжили Ющенко, Тимошенко та Порошенко - люди, які на його хвилі виїхали на політичний олімп. Узявши народний рух під свій контроль, колишній президент та люди з його команди зуміли вбити основну ідею Майдану - бажання рівності, свободи, кращого життя. 

"Свобода" ж зуміла спаплюжити й заангажувати нинішній Майдан, бо допоки члени партії роблять собі піар на учасниках військових дій і транслюють на ЗМІ сцени, де "Свобода" ледь не самотужки стримує ворога й годує армію, члени радикально налаштованої на перший погляд партії сходять з глузду в бікіні, сплять на сесіях Верховної Ради тощо. 

Дуже прикро, коли до влади приходять «голі і босі». Тоді вони за рахунок влади намагаються збагатитися. Це справді проблема України – голодранці в політиці. Ми бачили це ще на прикладі Ковалівської сільської ради, очолюючи яку Бублик розкрадав бюджетні кошти. І, скажіть, чи свободівець зробив там «маленьку Швейцарію»? Адже були вкрадені величезні кошти. Можливо, село живлять сонячні батареї? Чи, можливо, там нова школа з’явилася? Ні! Там тільки смітник втричі розрісся! У Ковалівці, де скільки років працював свободівець, можна проїхатися і зробити висновок: результатів роботи Бублика нема. Зате завдяки його потугам там з’явився лише один об’єкт з гучною назвою «Берег Свободи». Але що він собою являє насправді? Бублик просто засипав піском берег річки, де «свободівці» уже почали займатися комерцією – продавати пиво і алкогольні напої, а ще – презервативи (як же без них?). Це в розумінні Бублика і є «свобода». Сьорбнувши її, сам Бублик в п’яному угарі надягає жіночі труси і витанцьовує – це вже бачили всі на фотознімках, які свого часу потішили соцмережі. Отакий от у розумінні Бублика «Берег Свободи»!

Це, мабуть, Юрій Бублик так відстоює європейські цінності й досягнення - гомосексуальні однополі браки, до чого США та Європа так активно закликає увесь світ, мовляв, свобода демократії й рівність усім меншинам!

Аби детальніше проаналізувати діяльність Юрія Бублика в парламенті, ми надсилали запит до Верховної Ради України. Нас цікавила кількість зареєстрованих та внесених на розгляд Верховної Ради України законопроектів, підготовлених за участю Ю. Бублика та зміст цих документів. Як вдалося з’ясувати з інформації відповіді, отриманої з парламенту, за весь період своєї депутатської діяльності Юрій Васильович спромігся долучитися лише до 14 законопроектів, тоді як інші депутати-мажоритарники таку кількість законопроектів підготували уже протягом перших сесій Верховної Ради сьомого скликання, а загалом їхній законотворчий доробок за всі сесії цього скликання більший у кілька разів. До того ж із усіх проектів, що готувалися за його участю, прийнято парламентарями і підписано Президентом лише один – «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням», що дійсно відповідає потребам округу, бо значно спрощує передачу земельних ділянок державної чи комунальної власності в користування громадянам та юридичним особам. Однак і то не можна вважати заслугою Юрія Бублика, оскільки ініціював створення цього документу та постійно виступав за необхідність його прийняття у Верховній Раді та ЗМІ інший нардеп – перший заступник голови парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.

Де ті ідеали "Свободи", про які партія так голосно заявляє? Ті, хто розстрілював Майдан і досі не покарані. Від своїх ставлеників на різних посадах, зокрема від колишнього в.о. генпрокурора Махніцького "Свобода" просто відхрещувалася через політичні й корупційні скандали. 

А ось приклад гідного спілкування "Свободівців" між собою. Якщо вони між собою не можуть вирішити питання без гарячого слівця, що вже казати пропитання інших людей. Це "не раби" так про Україну думають, як тарифи зменшити людям:

І це на День Незалежності в Кременчуці. 

Такі псевдопатіроти паплюжать саму ідею нацонального одягу - вишиванки, які вони понатягали на себе.

Ніяким іншим словом, окрім КЛОУНАДА, дії свободівців назвати не можна. 

Що ж до заяви Бублика про рабів і рай та бажання свободівця вирішувати, кому на що претендувати, ми зазначаємо, що це не в повноваженнях людини взагалі. Максимум, на що Бублику слід розраховувати - пускати чи не пускати людей на пляж у бікіні, чоловіків, зокрема. 

Ми, люди, українці - не укропи, як нас хочуть назвати різні політичні сили, не хохли, не раби, хоча наша влада всіляко намагається привити нам цей комплекс меншовартісності. 

Ми - УКРАЇНЦІ! І ми пишаємося цим, що не можна сказати про уряд і про переважну більшість політичних партій.

Так  вважає "Останній Бастіон". А як вважаєш ти? 

Коментарі