•  

Свободівські житлові квадратні метри

1430
Свободівські житлові квадратні метри

«Останній Бастіон» у лютому 2018 року вже висвітлював інформацію про свободівські «житлові та кумівські» схеми, до яких були долучені заступник голови Полтавської обласної ради А.М. Ханко та заступник начальника Управління майном Полтавської обласної ради В.Г. Толкачов.

Через деякий час, після виходу публікації, кума пана Ханка звільнилася із займаної посади в апараті Полтавської обласної ради. Хотілося б застерегти інших керівників та чиновників Полтавської обласної ради від влаштування на «штучно створені» робочі місця до органів місцевого самоврядування своїх близьких друзів або членів родин.

«Останній Бастіон» наполягає на обов’язковому проведенні прозорих і відкритих конкурсів на будь-які вакантні місця в органах місцевого самоврядування.

Питання щодо винаймання житла паном Ханком у пана Толкачова залишається ще відкритим. Після оприлюднених річних е-декларацій цих двох посадовців була виявлена розбіжність у задекларованих житлових квадратних метрах.

Пан Ханко декларуєвинаймання житла як «користування за умов оплати комунальних послуг та ремонту» площею 42,2 м2 у пана Толкачова, а ось пан Толкачов у своїй декларації жодним словом не згадує про здавання житла в оренду пану Ханку та отримання фінансового зиску.

Дивно виглядають задекларовані паном Толкачовим житлові квадратні метри:

-перша задекларована квартира, в якій пану Толкачову належить 33,3%, має площу 58,6 м2;

-друга задекларована квартира, яка повністю належить Толкачову, має площу 41,6 м2.

Чи то пан Ханко неправильно вказав розміри винайманого житла, чи то пан Толкачов забув, що здає квартиру пану Ханку та яку площу вона має. Цікаво також було б дізнатися, чи ремонтує толкачовську квартиру пан Ханко згідно з умовами договору про наймання та яку саме?

Зрозуміло, що за подібну помилку ніхто і нікого не буде карати. Лише зайвий раз посміялися б з сучасних обласних керманичів органів місцевого самоврядування, які заздалегідь не можуть домовитись про таку арифметичну дрібницю, як розмір житлових квадратних метрів.

Володимир Дащенко

Коментарі