•  

Телеканал «Лтава» оновлює свій сайт

1230
Телеканал «Лтава» оновлює свій сайт

Побачити нове обличчя ОДТРК в інтернеті можна буде на початку жовтня.

– Сайт компанії був створений у 2007 році. За цей час технології та вимоги до функціонування інтернет-ресурсів змінилися. І в тому вигляді, яким є зараз наш сайт, він не влаштовує ні співробітників компанії, ні користувачів. До речі, відвідуваність нині катастрофічно мала. Тому було прийнято рішення про оновлення нашого інтернет-ресурсу. Ми не плануємо обмежитися ребрендингом. Фактично сайт створюється з нуля, – говорить гендиректор «Лтави» Євген Лопушинський.

Змінюватимуть сайт власними силам. У штаті телекомпанії є спеціалісти відповідного профілю. Основна вимога, якій має відповідати оновлений ресурс: бути зручним та зрозумілим для користувача.

– Перше, про що подбаємо, щоб відвідувачі сайту змогли легко знайти он-лайн трансляцію телеканалу «Лтава», радіо «Ваша хвиля» та обласного радіо. Також розділи сайту отримають нове наповнення. Зокрема, глядач чи слухач матиме можливість побачити, хто працює над створенням того чи іншого телерадіопродукту. Серед нововведень сайту: поява можливості запропонувати журналістам тему для сюжету чи якогось нового проекту, – ділиться Євген Лопушинський.

Новий сайт «Лтави» має також стати більш оперативним. Планується, що резонансні новини на інтернет-ресурсі будуть з’являтися раніше, аніж в ефірі телеканалу. Буде й прив’язка до соціальних мереж та можливість розсилки на всеукраїнські новинарні ресурси.

–Зрозуміло, що ми не можемо конкурувати із інтернет-виданнями, які спеціалізуються на швидкій подачі подій та фактів. Але завдяки новому сайту, глядач та слухач може споживати цікавий йому продукт в звичній обгортці – теле- та радіо форматі, переглядати цікаві йому програми, які не встиг або не зміг побачити у прямому ефірі.

Антон Дмитренко

Коментарі