•  

Тепер виборців купити важче - київські експерти в Полтавській обласній раді

1430
Тепер виборців купити важче - київські експерти в Полтавській обласній раді

Експерти з Києва були присутніми на розширеному засіданні координаційної ради з питань місцевого самоврядування, щоби розглянути й наголосити увагу на законі України про місцеві вибори. 

Потенційних кандидатів, які будуть балотуватися на майбутніх місцевих виборах попередили, що за новою системою, самими грошами ласе місце не купити.  

Експерт Київського інститутут політичної освіти Олексанр Солонтай:

Допоки не працює кримінальний кодекс і в країні не карають за підкуп, як не змінюй виборчу систему, все одно, купівля (виборців - ОБ) буде. 

P.S. Тут досить згадати хоча б передвиборчий "безкоштовний" цукор "Совісті" Мамая чи 400 грн і білети в кіно від Матковського за "правильний" голос.

На засіданні був присутнім і сам Валерій Головко, який зірвався з ярмаркування. Голова обласної держадміністрації дав інтерв'ю "Останньому Бастіону" і зазначив, що його двері завжди відкриті для спілкування (ну звісно, так і є, самі годину стояли під кабінетом - іронія).

Цікаво, чи винесуть із цих слів урок полтавські кандидати на посаду міського очільника, які вже вклали гроші в цукор, пробіжки з галушками, салатову фарбу чи готують свою багату програму з 400 гривнями в додачу. Мабуть, ні, якщо вони продовжують набивати собі ціну таким способом і далі.


Коментарі