•  

Терористи вбили полтавського волонтера

550
Терористи вбили полтавського волонтера

Бориса Місюренка, одного з 4 зниклих у червні волонтерів з Полтавщини, катували і на третій день полону розстріляли терористи ЛНР.

Про долю Бориса Місюренка, який 20 червня потрапив у полон в зоні АТО, разом з 3 іншими волонтерами з Полтавщини, розповіла активістка Тетяна Черкаська у своєму Фейсбуці:

«Сьогодні нарешті стала відома доля двох з чотирьох полтавських волонтерів, яких було взято у полон. На превеликий жаль, керівник самооборони м. Полтава, вірний друг, побратим та й просто прекрасна людина – Борис Місюренко – після жорстоких катувань був розстріляний 21.06.2014 на третій день полону. ВІЧНА ТОБІ ПАМ'ЯТЬ, ПОБРАТИМЕ!!!!!!ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!!!!! – написала Черкаська.

Борис Місюренко зник під час спроби доставити продовольчу допомогу прикордонникам на Луганщину. Активіст був у складі групи з 4 полтавських волонтерів, трьох чоловіків і жінки, які самотужки повезли допомогу. З тих пір вони лише раз виходили на зв'язок повідомивши що їх захопили. Вони стали першими в Україні волонтерами захопленими в полон. Минулого тижня після понад 100 днів полону єдину жінку учасницю групи Ірину Бойко було визволено. Долі ще 2 чоловіків Калашнікова та Матлашова досі лишаються невідомими.

Коментарі