•  

Тимчук: У Луганськ прорвалася колона російської бронетехніки

750
Тимчук: У Луганськ прорвалася колона російської бронетехніки

У вівторок, 19 серпня, у Луганськ на допомогу місцевим бойовикам прорвалася колона російської бронетехніки з Росії. Кілька днів тому колона зайшла на територію України через пункт пропуску «Ізварино».

Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

«На жаль, підтверджується той факт, що сьогодні в Луганськ на підмогу місцевим бойовикам прорвалася колона військової техніки. Частина її прибула з Росії раніше, частина – увійшла на Донбас з території РФ сьогодні», - написав Тимчук.

За його даними, всього на околиці Луганська прорвалося кілька десятків одиниць техніки, з яких до 40 – важка бронетехніка, а частина цієї колони увійшла в місто.

«Яким чином колона техніки змогла порватися через лінію оточення, враховуючи, що Луганськ заблокований кільцем блок-постів і опорних пунктів сил АТО, - ми на даний момент сказати не можемо», - додав координатор «Інформаційного опору».

Окрім даних Тимчука, журналістка «Громадського ТБ» Настя Станко підтвердила інформацію щодо прориву військової колони до міста.

За її даними, мова йде про 150 одиниць бойової техніки, серед яких танки та «Гради», а також батальйонно-тактичну групу. Колона складається з 1200 військових у російській військовій формі, але без російських шевронів.

Також в’їзд російської колони підтвердив у ефірі «Громадського ТБ» командувач АТО в Луганській області Ігор Воронченко.

Як відомо, російська військова техніка зайшла на територію України через пункт пропуску «Ізварино» кілька днів тому та базувалася біля Сіверського Донця.

Схоже

Чи буде прогрес із новим спецпредставником? Мартін Сайдік пообіцяв насичений ...

"Прогресу досягнути не вдалось". У Мінську завершили свою роботу три ...

Полтавський ветеран-афганець розкритикував стратегію і тактику АТО

«Якщо розраховуєш на армію – буде біда» - боєць «Азову»

Більше 200 українських військовослужбовців потрапили в полон під Іловайськом

Коментарі