•  

Тимчук: За останню добу бойовики обстріляли позиції АТО 22 рази

00
Тимчук: За останню добу бойовики обстріляли позиції АТО 22 рази

За минулу добу в зоні АТО зафіксовано 22 обстріли позицій українських військ з боку противника.

Таку інформацію повідомив координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

У тому числі 2 рази був обстріляний аеропорт у Донецьку. Окрім цього, було скоєно 4 спроби штурму опорного пункту в районі населеного пункту Нікішино, а також 3 рази обстріляні позиції поблизу Дебальцевого і 2 рази обстріляні позиції біля Малоорлівки.

А також обстріляні позиції у районі населених пунктів Піски, Попасна, Рідкодуб.

Продовжується завезення боєприпасів, включаючи реактивні снаряди до РСЗВ, на вогневі позиції терористів у Донецьк та Авдіївку.

«Важка техніка та артилерія калібром понад 100 мм, раніше відведена бойовиками і російськими військовослужбовцями на певних ділянках лінії зіткнення з українськими військами в Донецькій області, просто перекинули на інші ділянки – в першу чергу до населених пунктів Донецьк та Авдіївка», - заявив Дмитро Тимчук.

За його словами, у зв’язку з підготовкою Росією незаконного введення в Україну чергового «гуманітарного конвою» очікується зростання інтенсивності обстрілу позицій українських військ.

«Раніше градація обстрілу виглядала наступним чином: конвой 12.09: в день входу в Україну - 35 обстрілів, через день (час доставки боєприпасів, які прибули з конвоєм, до позицій бойовиків) - 63 обстріли; конвой 20.09: в день входу в Україну - 29 обстрілів, через день - 70 обстрілів», - пояснив експерт.

Також за інформацією «Інформаційного опору», в Донецькій області загони бойовиків «ДНР» почали отримувати з Росії б/у зимове обмундирування.

Коментарі