•  

TIMES. П'ять статей з повномасштабною персональною атакою на Путіна

440
TIMES. П'ять статей з повномасштабною персональною атакою на Путіна

Лондонська Times опублікувала добірку з п'яти статей з повномасштабною персональної атакою на Путіна з упором на його особисте багатство, збагачення ближнього кола, зв'язок з криміналом часів пітерської мерії і готовність американців все це використовувати в рамках наступного витка санкцій.

Олександр Гольдфарб, друг убитих Путіним Березовського і Литвиненка, опублікований на своїй сторінці в Фейсбук тексти цих статей англійською мовою, оскільки сайт газети без передплати недоступний:

США готові перекрити потік грошей для Путіна

https://www.facebook.com/goldfarbal/posts/85153404...

Шлях до влади - як команда путінських приятелів стала мільярдерами

https://www.facebook.com/goldfarbal/posts/85153504...

Ми знаємо, де заховані гроші, стверджують в Штатах

https://www.facebook.com/goldfarbal/posts/85153711...

Американські шпигуни стежать за Путіним 20 років

https://www.facebook.com/goldfarbal/posts/85153831...

Дивний світ царедворців, хокею та застарілої технології

https://www.facebook.com/goldfarbal/posts/85153914...

Про те, що країни Заходу більше не вважають Путіна серйозним партнером, з яким можна мати справу, пише і російських політолог, критик кремлівського режиму Андрій Піонтковський. На його думку Захід на чолі з США поставили на Путіні хрест і будуть продовжувати тиснути на Росію (в першу чергу оточення кремлівського ватажка), поки Путіна не піде, чи не буде усунений від влади:

- Путін, судячи з усього, щиро вражений наростаючим масштабом економічних і політичних санкцій, у тому числі персональних, з боку, здавалося б, слабких, безвольних і до останнього часу успішно маніпульованим їм партнерів. А тим більше безпрецедентним зміцненням військової інфраструктури, насамперед американської, на територіях прифронтових держав - членів НАТО.

Він просто не спромігся прорахувати за шахівницею позицію на кілька ходів вперед з точки зору Заходу.

З 18 березня 2014 Путін став для Заходу екзистенціальної проблемою, на вирішення якої потрібно було, нарешті, серйозно зосередитися. Він був зважений і знайдений легеньким.

На класичне лукаве питання 30-х років минулого століття - "Ви готові померти за Данциг (Нарву)?" Захід дав вичерпну відповідь не тільки на словах, але й цілком конкретними і переконливими кроками у військово-політичній сфері:

«Ми будемо боротися за кожну п'ядь території країн - членів НАТО. А ви особисто, Міхал Іванич, ваші спільники мільярдери Солдат, Косий, Гангрена, ваші ввічливі зелені чоловічки з 33-ої Майкопської розвідувальної бригади готові померти за Нарву? »

На таке питання, що чомусь виявилася неочікуваним для Кремля, відповідь з Москви послідувала негайно:

«Ну, що ви, колеги, як ви могли таке подумати? Ми ж моськи в порівнянні з натовським Слоном і хочемо підтримувати з Вами відносини винятково мирного співіснування ».

Четверта світова війна закінчилася. Тема "Русского Мира" закрита остаточно. Залишилося тільки повернути на місце кілька українських "бутербродів" і одноголосно прийняти на історичному ХХ-му з'їзді партії "Єдина Росія" дві постанови - "Про подолання наслідків культу особи В.В. Путіна" та "Про винесення тіла В.В. Путіна з мавзолею на Красній площі ".

Після цього елітним Моськам "Русского мира" буде дозволено знову сісти на сировинну трубу і продовжувати безтурботно сукати ніжками, дружелюбно виляючи хвостиками світовим лаштункам, - вказує Піонтковський.

Відділ моніторингу

Останній Бастіон

Коментарі