•  

Тимошенко побувала на Полтавщині, але чому її мало хто бачив?

600
Тимошенко побувала на Полтавщині, але чому її мало хто бачив?

Кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко побувала учора на Полтавщині. Але більшість полтавців дізналися про це… лише з повідомлень у новинах деяких центральних телеканалів. Йшлося про «Аграрний форум», який відбувався на Полтавщині, але при цьому не говорили навіть, де конкретно він проходив і показали це так, що важко було навіть зрозуміти це з «картинки». Лише присутність у президії нашого відомого аграрія Семена Антонця давала змогу зрозуміти, що (ймовірно) захід відбувався у Шишаках. Хоча дехто з наших місцевих телевізійників стверджує, що для «телекартинки» використали… деякі старі сюжети, аби підкреслити масовість заходу. 

 

Про те, що захід було організовано виключно для піару свідчать і слова самої Тимошенко:

«На Полтавщині відбувається величезний аграрний форум, але я змушена була скоротити цю поїздку, бо вважаю, що украй важливо бути на програмі «Шустер Live» та поспілкуватися з великою кількістю людей»…

Дивно… Адже інший кандидат у Президенти Петро Порошенко свою відсутність на цій же програмі пояснив тим, що саме на цей час у нього заплановане заздалегідь спілкування з виборцями. Як бачимо, дилему «Виборці чи телевізор?» обоє кандидатів вирішують по-різному.

Щодо самого Петра Порошенка, то й сліпий не може не помітити:  останнім часом він  намагається ніде «не перетинатися» з Юлією Тимошенко. По-перше, йому важко було б «переговорити» таку надто емоційну і обізнану в закулісних справах опонентку, а, по-друге, враховуючи свій високий рейтинг, Порошенко узагалі старається менше «мелькати» на екрані. Діючи за заповітом Гіппократа: НЕ НЕШКОДЬ!  

 

 

 

 

Коментарі