•  

Тітушки з Полтавської облради погрожують «Полтавафарму»

7150
Тітушки з Полтавської облради погрожують «Полтавафарму»

Працівники комунального підприємства «Полтавафарм» побоюються нападу тітушок на підприємство. Робітники повідомили наше видання, що сьогодні може бути спроба рейдерського захоплення підприємства невідомими особами (тітушками).

«Цих хлопців ми вже бачили в п’ятницю на сесії Полтавської облради. Вони блокували прохід до зали працівникам «Полтавафарму», сипали погрозами й образами на нашу адресу. При собі мали кастети», - говорять робітники КП «Полтавафарм».

Нагадаємо, на пленарне засідання четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання, прийшли близько 300 працівників КП «Полтавафарм». Фармацевти, робітники та керівники підприємства висловлювали протест проти примусового звільнення в.о. директора підприємства В’ячеслава Білизного.

Голова облради Олександр Біленький через начальника управління хорони здоров’я Полтавської ОДА Віктора Лисака,змусив написати В’ячеслава Білизного заяву на звільнення за власним бажанням. Колеги в.о. директора «Полтавафарму» зазначають, що напередодні цього Білизному надходили погрози на адресу сім’ї та дітей.

Третього березня В. Білизного шпиталізували з погіршенням здоров’я. Доки керівник буде на лікарняному, на посаду в.о. директора приступив заступник – С. Горбань – ідеться в наказі підприємства від 03.03.2016 року.

Однак третього березня голова Полтавської ради О. Біленький усупереч закону звільняє В. Білизного з посади в.о. директора КП «Полтавафарм» і переводить його на посаду завідувача міжлікарняної аптеки №207. – зазначено в розпорядженні голови облради від 03.03.2016 року.

«Останній Бастіон» уже подав відповідні звернення до правоохоронних органів на захист В. Білизного та підприємства «Полтавафарм». Згідно з законом, голова облради О. Біленький не мав права звільняти керівника, допоки той перебуває на лікарняному.

Схоже на те, що О. Біленький хоче повторити сценарій захоплення комунального підприємства з виготовлення ліків, який нещодавно відбувався в Черкасах із місцевою «Фармацією». Депутати облради передали комунальне підприємство в аренду ТОВ, фактично, прибравши собі до рук.

ДОВІДКА:

«Полтавафарм» - обласне комунальне підприємство з виготовлення, розповсюдження та реалізації лікарських засобів. Мережа аптек складає 221 заклад. Із них 60% - у сільській місцевості. Товарообіг складає 341 млн. гривень. Чистий прибуток за 2015 рік – 2.7 млн. гривень.

Детальніше про спроби узурпації КП «Полтавафарм» головою Полтавської облради О. Біленьким та заступником голови Полтавської ОДА А. Пісоцьким, читайте (ТУТ).

Коментарі