•  

Топ-чиновник часів Януковича отримав посаду в антикорупційному комітеті

880
Топ-чиновник часів Януковича отримав посаду в антикорупційному комітеті

Тільки-но знесли Єгора Соболєва, як в антикорупційному комітеті з'явились персонажі, від "здобутків" яких волосся стає дибки. Є тип чинуш, які не тонуть при будь-якій владі. Наприклад, як Андрій Скіб'як.

При Кучмі син простих робітників дослужився до посади зама львівської податкової, яку на зорі нульових очолював брат Віктора Медведчука Сергій. Далі Скіб'як очолив податкову Закарпаття, проте місцеві підприємці з жахом згадують ті часи (http://zakarpattya.net.ua/News/12963-Rehionaly-povertaiut-na-Zakarpattia-esdekiv). 

В 2007 році цінний кадр став замом міністра Шуфрича в Кабміні Януковича. Згодом Скіб'як встиг засвітитись помічником депутата Злочевського. Так, того самого, красиво реабілітованого Луценком. Вже при Янику-президенті з МНС Скіб'яка занесло в крісло першого зама київського КРУ, а згодом - керівника КРУ на Миколаївщині.

Здавалось би Майдан змив таких, як Скіб'як на смітник історії, але ні! Мер Києва Кличко доручив екс-ригу проводити закупівлі ліків за кошти столичного бюджету. Центр Протидії Корупції виявив, як Скіб'як примудрився купити ліки для онкохворих в кілька разів дорожче, ніж корумпований на той час МОЗ (https://antac.org.ua/publications/kyjivski-chynovnyky-zakupyly-liky-dlya-onkohvoryh-v-3-razy-dorozhche-mozu/).

Однак Кличку знадобився рік, щоб звільнити дерибанщика. Звісно, на цьому зоряний шлях Скіб'яка не закінчився: нещодавно непотоплюваного кадра призначили головним консультантом в Комітет з протидії корупції. Коротше, далеко піде.

Кілька штрихів про статки людини, яка все життя протирала штани на державних посадах. Отже, у самого Скіб'яка квартира у Львові на 100 квадратів та офіційно недобудований маєток і гараж біля Львова на 500 квадратів. У його дружини - дім у Львові на 264 квадрати та гараж в новобудові.

У простого робітника, 74-річного батька Скіб'яка - квартира на 106 квадратів та зареєстровані буквально кілька тижнів тому апартаменти на 112 квадратів у львівській новобудові. 72-річна мати Скіб'яка, як і будь-яка пересічна робітниця, назбирала за життя на квартиру площею 86 квадратів на проспекті Лобановського в Києві. Донька Скіб'яка, студентка медуніверу Іванна з травня цього року володіє помешканням на 83 квадрати у Львові та автівкою Volkswagen Jetta 2016 року. Майдан кажете, євроінтеграція, війна? 

Коментарі