•  

«Торгує газолін, наркоту. З таким начальником поліції ніхто не хоче працювать» – Масюк прокоментував роботу Беха

19470
«Торгує газолін, наркоту. З таким начальником поліції ніхто не хоче працювать» – Масюк прокоментував роботу Беха

Громадськість незадоволена роботою поліції Полтавської області. Останнім часом з боку полтавців і ЗМІ лунає все більше критичних висловлювань у бік керівництва ГУ НП Полтавщини. Обурення викликає загострення кримінальної ситуації в Полтаві, небачений розмах розкрадання надр і газоконденсату в районах. Відомий полтавський викривач Олександр Масюк дав свою оцінку ситуації з поліцією.

– З таким начальником УВД (ГУ НП – ред.) ніхто не хоче працювать. Газолін торгує, наркоту. Лове корупціонерів, гроші йому в карман ідуть, – говорить Масюк.

Олександр не поділяє рішення президента підвищити Беха до генерала.

– Йому, во-первих, дали генерала. Наскільки відомо, Беху буде висунута підозра, – каже він.

Масюк зазначає, що агресивно ставиться до роботи заступника Беха, начальника слідчого відділу Сергія Чижа. За словами члена «Самооборони Майдану», Чиж поводить себе «не хорошо», покриваючи злочини, вину за які перекладає на прокуратуру. Таку практику Чиж нібито вів ще з часів роботи в Карлівському райвідділі міліції.

– Громада Карлівки розказувала мені, що коли воно було в Карлівці, воно не доводило справи до суду, – Масюк.

Раніше Масюк заявляв, що психічнохворого Сергія Чередніченка вигнали з міського «БПП» саме через шизофренію. Викривач також погодився очолити «Антикорупційних Рух» Міхеїла Саакашвілі на Полтавщині після участі на його форумі в Полтаві.

Громадська рада при НАЗК вже висловила підозру в корупції начальнику ГУ НП у Полтавській області Олегу Беху. У своїй декларації він подав неправдиву інформацію.

Коментарі