•  

Триває прийом заявок на облаштування дитячих майданчиків

1540
Триває прийом заявок на облаштування дитячих майданчиків

«Останній Бастіон» продовжує приймати заявки на участь у нашій благодійній акції «Зробимо щасливе дитинство наших дітей разом». Наші координатори вже отримали безліч дзвінків, на які ми відреагували належним чином: наша команда завітала до кожного з дворів, у яких є проблеми з облаштуванням дитячих майданчиків.

Люди жаліються, що міська влада жодним чином не реагує на їхні прохання допомогти в облаштуванні пісочниць і гойдалок для дітей у міських дворах. Кажуть, що обіцяв Мамай, обіцяв Жиденко. А діти як гралися на пустирях і звалищах, так і граються. Дій – нуль!.

«Останній Бастіон» уже отримав заявки на пісок, кріплення для гойдалок, дошки для пісочниць для дюжини дворів. На цьому ми не зупиняємося! Чекаємо ваших заявок та дзвінків.

Ми не обіцяємо, що колись у майбутньому облаштуємо ігрові майданчики нашим дітям. Ми разом робимо вже зараз. Сумісними діями, у співпраці, колективно. Без гучних слів, реклами й піару на кожному кроці.

Координатор благодійної акції від ГО «Останній Бастіон», якому ви можете поставити питання, або подати заявку від вашого двору чи будинку:

095-24-699-18

063-558-1-588

Сергій

Разом зробимо щасливе дитинство нашим дітям! 

Коментарі