•  

ТРИВАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ВСТАНОВЛЕННЯ ПІСОЧНИЦЬ І ГОЙДАЛОК

3631
ТРИВАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ВСТАНОВЛЕННЯ ПІСОЧНИЦЬ І ГОЙДАЛОК


ГО «Останній Бастіон» прийняв уже десятки заявок на участь у нашій благодійній акції «Зробимо щасливе дитинство нашим дітям разом». 

Нагадаємо, що «Останній Бастіон» розпочав благодійну акцію «Збудуємо щасливе дитинство наших дітей разом». Акція триватиме до 1 червня і закінчиться встановленням пісочниць на ігрових майданчиках міста. Того року «Останній Бастіон» робив такий проект самотужки, закупивши піску на 683 тис. грн. Проте багато з місцевих, не долучившись до трудових робіт проекту, не цінували отримані результати, носивши пісок, що призначався на ігрові майданчики, собі додому на власні потреби.

Цього року ми хочемо довести всім, що наша сила – в єднанні. Тільки разом ми зробимо наше життя кращим, а дитинство наших дітей – яскравим, цікавим і повноцінним. Лише в колективній роботі, де задіяні всі члени суспільства, пізнається справжня вартість праці.

Ми вже отримали заявки від десятків дворів і чекаємо наступні! Ми допоможемо вам організувати красивий дитячий майданчик, зробивши велику й гарну пісочницю для дитячих ігор. Усе, що потребується від вас – заявка, надіслана на наш офіційний сайт bastion.tv, або на наш паблік у соцмережах Вконтакті та Фейсбуці (посилання на пабліки є на офіційному сайті).

У заявці ви маєте вказати, що ви своєю громадою вже зробили, для покращення дитячої території (викорчували траву, прибрали каміння, облаштували територію, зробили місце для майбутньої пісочниці тощо) і додати кілька фото отриманих вами самотужки результатів. Ми допоможемо вам зробите наступні кроки, а також завеземо якісний пісок.

Також подати заявку можна зателефонувавши координатору акції. Контакти:

0952469918

0635581588

Координатор від ГО «Останній Басітон» Сергій.

Разом зробимо дитинство наших малят кращим! Чекаємо на нові заявки!

ГО «Останній Бастіон» 

Коментарі

  • Елена С. (27 травня 2015, 14:17)

    и мы хотим качели и песочницу))