•  

Трьох полтавців звільнили з полону на Луганщині

420
Трьох полтавців звільнили з полону на Луганщині

Троє полтавців, які перебували у полоні в Луганській області повернулися додому.

Про це повідомив голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук.

Він зауважив, що на прохання спецслужб не може поки що розголошувати прізвища тих, кого звільнили. Просить журналістів їх не називати і не намагатися брати інтерв’ю у рідних, аби не нашкодити операції зі звільнення інших заручників.

«Усі хлопці, які мали поранення, зараз почуваються значно краще, загрози їхньому життю немає. Один із бійців, якого вдалося визволити з полону, уже одужав і знову поїхав у зону бойових дій», – розповідає Віктор Бугайчук.

У полоні перебуває ще один мешканець Полтавщини. Також стало відомо про смерть громадського активіста, якого тримали в полоні у Луганську.

Також надійшла інформація про смерть одного із заручників Полтавщини. Його тіло нині перебуває в морзі Луганська. Дружина впізнала чоловіка за фотографією. Поки що тіло доставити додому не вдається через активні бойові дії під Луганськом.

Ще один полтавець досі перебуває в полоні, він живий. «Ми постійно контактуємо з центром антитерористичної операції, але поки що втішних новин немає, ведеться робота з його звільнення», – сказав Віктор Бугайчук

На сьогодні окрім служби в Полтавському батальйоні територіальної оборони та двох міліцейських спецпідрозділах, за офіційною статистикою, близько 60 мешканці Полтавщини служать у інших бойових формуваннях: батальйонах «Айдар», «Азов», «Дніпро-1» та «Донбас».

Коментарі