•  

Тролейбус пішов під землю прямо з маршруту в Полтаві

35630
Тролейбус пішов під землю прямо з маршруту в Полтаві

В Полтаві тролейбус став «підземкою» через страшні ями на дорозі.

"МАМАЙ-ЯМА" ледь не відправила тролейбус з пасажирами до підземелля.

У центрі Полтави тролейбус з пасажирами провалився і застряг у величезній ямі. Одне з коліс електротранспорту провалилося одразу, після чого тролейбус сів на «черево» й не зміг виїхати з вибоїни. 

Інформації про постраждалих в інциденті наразі немає.

Провалля в асфальті утворилося на вулиці Жовтневій – центральній автомобільній артерій міста ще кілька тижнів тому. Ані комунальники, ані місцева влада в місті на ями вже давно не реагують – бідкаються водії.

Раніше автовласники в Полтаві неодноразово скаржились в мерію про велику кількість ям і вибоїн в асфальтному полотні по всьому місту, які, скоріш за все, утворилися через попередні неякісні поверхові ремонти та тривалу відсутність реконструкції доріг.

"Останній Бастіон" неодноразово робив репортажі проблемних ділянок на дорозі, через які збільшилася кількість ДТП, а водії стали викидати на ремонт автівок шалені гроші. Міська влада окрім того, що капітально не ремонтує дороги, засипаючи ями камінням і щебенем, або роблячи косметичний ремонт латками, ще й не реагує на численні скарги водіїв, ЗМІ та пасажирів громадського транспорту. З огляду на таку ситуацію в місті, ГО "Останній Бастіон" виснунув Мамаю та міській владі ультиматум: 

ЯКЩО ДО 25 ТРАВНЯ 2015 У МІСТІ ПОЛТАВА НЕ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРІГ МІСТА, ТО «ОСТАННІЙ БАСТІОН» ВЛАШТОВУЄ БЕЗСТРОКОВУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ З ПЕРЕКРИТТЯМ ВСІХ ЖИТТЄВОВАЖЛИВИХ ВУЛИЦЬ МІСТА І РОЗПОЧИНАЄ РЕМОНТ ДОРІГ ВЛАСНИМИ СИЛАМИ.

Віримо, що всі водії, пішоходи та небайдужі полтавці підтримають наше намагання зробити Полтаву кращою, а полтавські дороги - рівними та якісними. 

Із повагою, ГО "Останній Бастіон".

Коментарі