•  

Трудові будні керівника «Полтавафарму» Прядка у Франції

5430
Трудові будні керівника «Полтавафарму» Прядка у Франції

Валерій Прядко, керівник ПОКП «Полтавафарм», член «Партії простих людей» отримав можливість відвідати чемпіонат із футболу Євро-2016 у Франції після різкого здорожчання ліків у мережі аптек «Полтавафарму».

Нагадаємо, новий директор «Полтавафарму» Прядко підняв ціни на ліки в середньому на 30% за 2 місяці роботи на посаді.

Різке здорожчання медпрепаратів добре відображає порівняльна статистика. Зокрема, знеболювальний препарат «Омнопон» у мережі аптек «Полтавафарм» коштував 220 грн станом на березень 2016 року. Через місяць після перебування Прядка на посаді, ціна на «Омнопон» здорожчала до 288 грн (зростання вартості на 31%). Вартість «Трамадолу» зросла з 35.27 грн до 41.68 грн (зростання на 18%). Таблетки «Сибазон» здорожчали з 8.61 грн до 10.48 (на 21.7%).

БІЛЬШЕ: Новий директор «Полтавафарму» Прядко різко підняв ціни на ліки

Наразі Валерій Прядко перебуває з візитом у Франції. Подейкують, мета візиту не тільки підтримка збірної України на Євро 2016, а й підвищення фахової кваліфікації фармпредставника. Зокрема, надання допомоги травмованим у бійці російським і англійським уболівальникам.

Валерій Прядко був помічений серед уболівальників на трибунах та в лавах нарядів полісменів.


Зазначимо, доки керівник «Полтавафраму» перебуває за кордоном, обов’язки «смотрящого» на підприємстві виконує Дмитро Майборода. За словами фармацевтів, останній так себе і називає, коли представляється.

В ТЕМУ: Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»

Коментарі