•  

Турчинов повідомив дату, коли президент внесе на ратифікацію Угоду про асоціацію з ЄС

290
Турчинов повідомив дату, коли президент внесе на ратифікацію Угоду про асоціацію з ЄС

16 вересня президент України Петро Порошенко має внести до парламенту для ратифікації Угоду про асоціацію з Європейським Союзом.

Це сказав голова Верховної Ради Олександр Турчинов в інтерв’ю журналу «ФОКУС», повідомили на сайті Верховної Ради України.

За його словами, затримки з ратифікацією у ВРУ не буде.

«Під ратифікацію голоси є. Наскільки я знаю, то 16 вересня президент Петро Порошенко має внести Угоду про асоціацію з ЄС на ратифікацію до Верховної Ради, і парламент за це питання відразу ж проголосує», - поділився спікер.

«Як пояснив президент Порошенко, він домовився з Європейським парламентом про синхронну ратифікацію. У жодному разі, тягнути далі з ратифікацією ми не маємо права», - додав Турчинов.

Нагадаємо, що 27 червня Україна та Євросоюз підписали економічну частину Угоди про асоціацію, що передбачає створення зони вільної торгівлі. Політична ж частина угоди була підписана 21 березня.

30 серпня президент Порошенко та президент Європарламенту Мартін Шульц на зустрічі у Брюсселі домовилися про те, що ратифікація угоди відбуватиметься у Верховній Раді та Європарламенті синхронно.

У Європарламенті заявили, що Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом може бути введена в дію 1 листопада на тимчасовій основі, за умови її ратифікації наступного тижня.

Коментарі