•  

Турнір зі стронгфлексу між полтавських ВИШів

2310
Турнір зі стронгфлексу між полтавських ВИШів

У рамках тижня факультету фізичного виховання ПНПУ ім. В.Г. Короленка відбувся турнір зі стронгфлексу, в якому взяли участь представники різних факультетів ПНПУ, студенти ПолтНТУ, ПІЕП та господарі й організатори змагань – факультет фізвиховання ПНПУ.


Стронгфлекс – новий вид спорту, в перекладі з англійської – сила та гнучкість. Уже проводяться змагання різного рівня з цього виду спорту: Кубок Світу, Європи, міжнародні та національні, регіональні й міські чемпіонати та змагання. Спортсмени змагаються у кількох вправах, що вимагають від них розвитку сили, силової й аеробної витривалості й гнучкості. Учасники виконують декілька вправ зі штангою, відтискання від лави, вправи на прес, підтягування, човниковий бг, комбіновані комплекси вправ. Послідовність проходження спортсменом усіх вправ регламентована, вага штанги вираховується від загальної ваги кожного спортсмена арбітражною комісією.

Студенти ВИШів нашого міста не пасуть задніх у спортивних змаганнях, потішило також і те, що серед учасників було багато представниць (скажи-но після таких вправ слабкої!) статі.

Усі учасники гідно боролися за першість та набирали бали до свого активу. Спортсмен, що в підсумку здобуде найбільшу кількість балів, отримає перемогу й звання найсильнішого та най витривалішого атлета.

Результати змагання будуть відомі в четвер, тоді ж відбудеться ще один турнір – із черлідінгу, на який до Полтави завітають учасники-студенти з інших міст, зокрема з Харкова.

Фото, текст - Сергій Нагорний 

Коментарі