•  

У 90 відсотках дворів Полтави по 40 і більше років не робився ремонт вуличних проїздів (відео)

2200
У 90 відсотках дворів Полтави по 40 і більше років не робився ремонт вуличних проїздів (відео)

40 років без ремонту. Мешканці багатьох житлових будинків Полтави вже не перший рік б’ють на сполох. У їхніх дворах яма «поганає» яму.

Ніна Могіліна у багатоквартирному житловому будинку по вулиці Героїв Сталінграду 17/24 живе з часу, коли він був збудований. Каже, що за 40 років у її дворі жодного разу не ремонтували ні дороги, ні тротуари. Нині вона виховує онуків. Більше хвилюється не за себе, а за дітей, адже тут можна поламати не лише ногу чи руку, а й взагалі вбитися.

Мами ж з колясками на вулицю виходять із жахом на обличчі. А от водії вже звикли. Кажуть їхати можна, проте лише на танку.

У міськраді наразі не придумали нічого ліпшого як перекласти відповідальність на «попередників», що досить звично для українських політиків.

Заступник полтавського міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко визнав катастрофічний стан полтавських дворів. «Це проблема, але проблем не цьогорічна… Це ігнорування дворових проїздів останні вісім чи десять років», – заявив він журналістам. Але планів системних заходів щодо вирішення цієї проблеми Чепурко не має. Тож, більше за все, після місцевих виборів новий заступник міського голови з питань ЖКГ також матиме змогу перекладати відповідальність на «попередників».

Схоже

Міжнародний бізнес-форум розпочав роботу у Кременчуці

​У Полтаві відбулася зустріч депутатів міськради з ветеранами: Шамота недогледів ...

Полтавці вимагають звільнити секретаря міської ради через пиятику на робочому ...

Безоплатний проїзд влаштують в електротранспорті Кременчука до Дня міста

Полтавську владу просять встановити пам'ятник архітектору Василю Кричевському

Коментарі