•  

У центрі Полтави розгулював «липовий» міліціонер і вимагав з полтавців гроші за «адміністративні правопорушення»

2420
У центрі Полтави розгулював «липовий» міліціонер і вимагав з полтавців гроші за «адміністративні правопорушення»

38-річний полтавець вимагав у містян гроші за скоєні ними, на його думку, «адміністративні правопорушення». Чоловік був одягнений у форму невстановленого зразка та мав при собі фальшиве посвідчення й спецзасоби.

Подія трапилася на початку травня в Корпусному парку міста. Вночі увагу наряду батальйону патрульної служби Полтавського міського управління міліції привернув чоловік у форменому одязі.

При спілкуванні та перевірці його документів правоохоронці встановили, що перед ними зовсім не міліціонер. Форма чоловіка більше нагадувала одяг служби рятувальників, а шеврони та погони – міліцейські. Патрульний наряд одразу ж доставив шахрая до Октябрського райвідділу міліції.

Як з’ясувалося, псевдоміліціонер ходив нічним містом та «штрафував» громадян за різного роду «адміністративні правопорушення». Гроші вимагав заплатити на місці. Для солідності носив із собою папку. За попередніми даними, зловмисник «працював» у місті близько тижня. Нині правоохоронці встановлюють, скільки містян встиг ошукати чоловік.

Працівники міліції вилучили посвідчення невстановленого зразка, відомчі шеврони та погони, а також гумовий кийок. Сумнівний документ направлено в експертно-криміналістичний центр на експертизу.

За скоєні протиправні дії липовому полтавському міліціонерові загрожує позбавлення волі строком до трьох років.

Коментарі