•  

У Дендропарку в рамках акції «Дерева миру» посадять 50 дерев

220
У Дендропарку в рамках акції «Дерева миру» посадять 50 дерев

21 квітня відбулася прес-конференція акції «Дерева миру». Організатор акції Максим Макуха розповів про її деталі проведення.

Акція проходить в рамках всеукраїнського руху «Let's Do It,Ukraine!» до дня Землі, який відзначають 22 квітня.

25 квітня о 10:00 українці вийдуть на масштабне прибирання міст. У Полтаві акція з висадкою дерев розпочнеться о 14:00 в Дендропарку. Місце збору учасників – галявина біля центрального входу. Дізнатися про деталі проходження акції можна на сторінках акції в соцмережах, або координаторів.

Окрім висадки саджанців, на учасників акції чекатиме фотозона, вегетаріанська кулінарія та виступ полтавської команди «Workout».

– «Дерева миру» – це перший в Україні флешмоб з висадки дерев. Еко-фестиваль відбуватиметься в етнічному стилі та матиме відтінок хіпі. Ми влаштуємо територію здорового стилю життя. Всіх учасників закликаємо одягати вишиванки та національну символіку. Обов’язково мати з собою рукавички та по можливості інструменти: лопати, граблі, тощо, – говорить Максим Макуха.

Усі саджанці дерев та кущів придбала всеукраїнська екологічна громадська організація «Мама-86».

Також Максим Макуха розповів про заводи на території України, які займаються переробкою пластику та паперу:

– У Полтавській області є Чутівський завод з переробки пластикових пляшок і плівки, а безпосередньо в Полтаві – є цех з переробки термоусадкової плівки.

Активіст наголосив на тому, щоб зробити вулиці чистими і поліпшити екологічний стан міста, необхідні спеціальні контейнери для сортування сміття. При їх наявності 80-90% населення будуть сортувати власні відходи.

Коментарі