•  

У дворі по пл. Павленківській новий асфальт завдяки зусиллям "Останнього Бастіону"

1100
У дворі по пл. Павленківській новий асфальт завдяки зусиллям "Останнього Бастіону"

Зроблено - сказано. Спершу ми допомогли людям відновити асфальтове покриття у дворі по пл. Павленківській, 14, а потім сказали про це. 

До "Останнього Бастіону" та його лідера Геннадія Сікалова звернулися мешканці будинку, які проживають по пл. Павленківської 14, з проханням про ремонт асфальтового покриття у дворі їхнього будинку. 

З 1978 року, тобто з дати введення будинку в експлуатацію, асфальт не ремонтувався і на сьогодні перебував в аварійному стані (ями, вибоїни та інші ушкодження). Люди бідкаються, що їхні неодноразові звернення у відповідні інстанції, зокрема до міської влади, з проханням про ремонт позитивних результатів не дали. Зрештою, на нашому сайті громада будинку знайшла репортаж про подібний випадок, коли ми допомогли двору, зробивши гарну асфальтовану дорогу. 

Цей двір не можна назвати занедбаним, оскільки мешканці будинку в силу своїх фізичних і матеріальних можливостей стежать за його благоустроєм. Але стан асфальтового покриття потребував капітального ремонту і в до сьогодні становив загрозу для здоров'я пішоходів.

БУЛО:

ТЕПЕР:


Своєю діяльністю ми доводимо, що для ефективних прибирань не потріна гучна "Толока", а для міста, в якому хочеться жити, не потрібні порожні обіцянки. Треба рішучі дії й упевненість у власних силах. І бажання допомогти іншим.

Це і є "Останній Бастіон". 

Коментарі