•  

У Генштабі розповіли, в яких випадках можуть бути мобілізовані жінки

1380
У Генштабі розповіли, в яких випадках можуть бути мобілізовані жінки

У 2014 році на військову службу було призвано близько 100 військовозобов'язаних жінок.

У Генштабі нагадали, що військовозобов'язані жінки можуть бути викликані на військову службу в рамках мобілізації.

Також повідомляється, що за минулий рік в ЗСУ призвали близько 100 жінок, які були призначені в медичні підрозділи та підрозділи зв'язку.

"У відповідності з законом у ході проведення трьох черг часткової мобілізації в 2015 році, як це було і в 2014 році, на військову службу можуть бути призвані і жінки", - повідомив в. о. спікера Генштабу Владислав Селезньов.

Він зазначив, що під час мобілізації, можуть бути призвані на військову службу військовозобов'язані жінки такого віку: для осіб офіцерського складу - віком від 20 до 50 років, для інших військовозобов'язаних жінок - від 20 до 40 років.

За його словами, призову можуть підлягати в першу чергу жінки, які виявили бажання пройти службу, перебувають на військовому обліку у військкоматах, визнані військово-медичними комісіями придатними до військової служби, що проходили військову службу та одержали відповідні військові спеціальності.

Селезньов додав, що більшість жінок будуть проходити службу на медичних посадах, а також у підрозділах зв'язку та логістики.

Варвара Самохіна

Коментарі