•  

У Головка вже є на приміті кому віддати Кадетський корпус

7340
У Головка вже є на приміті кому віддати Кадетський корпус

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко розповів підлеглим освітянам, що знає кого треба пустити до Жовтневої, 42.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко, на сьогоднішній апаратній нараді, сказав, що мав особисту розмову з людьми, які проявили цікавість будівлею. «Повірте, люди, які готові на це, є» - сказав підлеглим Головко. За словами губернатора Управління освіти повинне розглянути цю пропозицію.

Особи бажаючих чиновник публічно не уточнив.

Згідно слів Головка введення приватника у власність Кадетського корпусу має відбутися через реконструкцію і надання частини площ, на поки неназваних умовах, обласним закладам позашкільної освіти.

Він запропонував підлеглим продумати бізнес-проект щодо використання приміщення колишнього кадетського корпусу для позашкілля. Зокрема, він вважає за доцільне зробити у ньому центр естетичного виховання учнівської молоді:

«Кращого місця, ніж колишній Кадетський корпус для цього не знайти. Наша мета — знайти потенційного інвестора».

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко доручив директору Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації підготувати пілотний проект з пропозицією використання цього приміщення для даного напрямку.

Максим Кондратенко

Коментарі