•  

У Горішніх Плавнях проведуть «німецький» велопробіг

442
У Горішніх Плавнях проведуть «німецький» велопробіг

У Горішнх Плавнях (кол. Комсомольськ) планують провести велопробіг, який має відбутися 18-го вересня – повідомляють на сайті місцевої міської ради.

Організатором заходу виступає департамент ЖКГ Горішньоплавнівської міської ради. Як говориться в оголошенні, заїзд на велосипедах пройде з нагоди проведення днів Німеччини в Україні та у рамках реалізації Проекту «Енергоефективність у громадах», що впроваджується німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, з метою популяризації ощадливого ставлення до енергії.

Розпочнеться велопробіг від Палацу культури і творчості. Довжина маршруту складає 4,6 км. Дійство відбуватиметься синхронно з містом-партнером Проекту GIZ – Миргородом. Запрошуються містяни віком з 14 років. Реєстрація для участі у заході розпочнеться о 10:15 на площі Палацу культури і творчості. Сам заїзд почнеться о 10:45.

Нагадаємо, учора у Полтаві німецькому експерту з питань міжмуніципального співробітництва Штефану Дрегеру розповіли, як обласна влада хоче реформувати Полтавщину. Це питання посадовці обговорили з експертом на зустрічі «Реформа управління на сході України», що впроваджується німецькою федеральною установою з міжнародного співробітництва GIZ.

Коментарі

  • Артем Кривой (17 вересня 2016, 12:04)

    Йа Йа, натюрлих!

  • Лекс Лютор (15 вересня 2016, 22:48)

    Все знакомые от туда плюются как только слышат это название.