•  

​У Харкові триває новий книжковий фестиваль «Kharkiv BookFest»

2090
​У Харкові триває новий книжковий фестиваль «Kharkiv BookFest»

«Kharkiv BookFest» задуманий як серія відкритих для публіки подій, об’єднаних книжковою ідеєю. У програмі – виставки, екскурсії, кіноперегляди, літературні вечори, зустрічі видавців, книжковий ярмарок у саду Шевченка.

Фестиваль, головними завданнями якого є популяризація читання, розвиток української літератури та видавничої індустрії, триватиме з 15 по 30 травня.

Програма Книжкового фестивалю «Kharkiv BookFest»

1) Виставка «Історія української ілюстрації»

15 — 25 травня

Харківський художній музей. Вул. Раднаркомівська, 11

Що буде? - Виставка присвячена історії української ілюстрації, яка розпочалася в ХІХ столітті з працею живописців та графіків Миколи Самокиша, Сергія Васильківського, Порфірія Мартиновича. Альбоми з їхніми ілюстраціями зберігаються у фондах Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка, і в рамках проекту будуть вперше продемонстровані широкому загалу. Експозиція має на меті показати еволюцію української книжкової ілюстрації, саме тому, окрім альбомів у ній будуть представлені роботи сучасних книжкових ілюстраторів, які працюють з видавництвом «Віват».

2) Експозиція «Марта Купер. Hip Hop Files»

15 — 30 травня

Брейкданс Центр. Вул. Кірова, 11

Що буде?- Марта Купер — американський фотограф і фотожурналіст, яка висвітлювала історію хіп хоп культури з самого початку її виникнення. В рамках експозиції в харкивському Брейк-данс центрі будуть виставлені найкращі фото пані Купер та презентована книга «Hip Hop Files». Презентація пройде в останній день виставки разом із потужним танцювальним батлом.

3) Екскурсія «Літературний Харків» з Максом Розенфельдом

23 травня

Що буде? - Макс Розенфельд є одним з кращіх оповідачів міфів та легенд Харкова. Екскурсія «Літературний Харків» відбудеться вперше, та стане родзинкою в загальному циклі розповідей про життя та історію Харкова з усіх боків.

4) «Книжкова Рада»

28 — 29 травня

Що буде? - «Книжкова рада» — професійна конференція видавців та представників законодавчої влади, яка відбудеться за підтримки Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів. Цей захід має стати місцем творення нових тенденцій та законів у видавничо-поліграфічній галузі. На дводенну конференцію запрошено директорів найбільших видавництв і представників відповідних міністерств та департаментів.

5) Літературний Дах

29 травня

Що буде? - Що може бути краще, аніж споглядати захід сонця на даху з чудовим краєвидом? Тільки коли цей захід доповнений поезією та музикою. Цього вечора дах житлового комплексу «Фаворит» компанії «Авантаж» стане місцем зустрічі романтичних людей. Поезія, зорі та екскурсія містом за допомогою телескопів під керівництвом Макса Розенфельда — цей вечір запам`ятається вам надовго. Потрапити на Літературний Дах можна за попередньою регістрацією.

5) Кіномарафон

23 — 30 травня

Що буде? - Серія кіно-показів про письменників, реальних та вигаданих. Учасники марафону — кінотеатр «Боммер», антикафе «7/9» та вільний простір «Циферблат», Французький Альянс, проект «Кіно під відкритим небом». Фіналом марафону стане вечірній показ низки найкращих фільмів в амфитеатрі ХНАТОБу ім. М. В. Лисенка в рамках книжкового ярмарку «День в саду», що відбудеться 30 травня в Саду Шевченка.

6) Книжковий ярмарок «День в саду»

30 травня

Сад ім. Т.Г. Шевченка. Центральна алея

Що буде? - «День в саду» це ярмарок книг, дизайнерських сувенірів та аксесуарів, які виробляються у Харкові, а також міні-фестиваль вуличної їжі. У програмі ярмарку заплановано творчі майстер-класи для дітей та батьків, нагородження переможців конкурсу ілюстраторів, живі статуї та багато іншого.

Книжковий фестиваль «Kharkiv BookFest»

15-30 травня 2015 року, Харків

E-mail: pr@factor.ua, Tел.: 050-301-22-54, 057-719-41-18

Група у Facebook: http://facebook.com/pages/Kharkiv-BookFest/801126699979342

Група фестивалю Вконтакті: http://vk.com/kharkivbookfest

Сергій Нагорний

Коментарі