•  

У Хоролі затримали таксиста, який підробляв сутенером

920
У Хоролі затримали таксиста, який підробляв сутенером

53-річний мешканець Хоролу, таксуючи на власному автомобілі, займався організацією інтимного дозвілля для своїх клієнтів.

Про це повідомили на офіційному сайті УМВС України в Полтавській області.

За матеріалами прес-служби, діяльність таксиста-сутенера тривала протягом січня-червня 2014 року.

«Під час документування матеріалів злочинної діяльності підозрюваного, нам стало відомо, що він забезпечував діяльність повій по заняттю проституцією, а саме здійснював контроль надання ними послуг, займався розподілом коштів, отриманих за надання інтимних послуг, доставляв повій у призначене місце та збирав, забезпечував їм охорону, тобто займався сутенерством», - пояснив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС Полтавщини Валентина Кириченко.

Наприкінці червня цього року працівники ВБЗПТЛ спільно з працівниками Хорольського райвідділу затримали зловмисника «на гарячому».

Під час затримання правоохоронці вилучили речові докази, а саме: мобільні телефони, сім-карти, записники. Наразі чоловік затриманий. Йому виголошено обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення – сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією. Чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до семи років.

Коментарі