•  

У Києві «накрили» конвертаційний центр найвідомішого контрабандиста Одеси часів незалежності

2750
У Києві «накрили» конвертаційний центр найвідомішого контрабандиста Одеси часів незалежності

Прокуратура Києва спільно зі Службою безпеки України припинили діяльність «конвертаційного центру» з річним оборотом коштів понад 1 млрд грн, пише «Обозреватель» із покликанням на прес-секретаря генпрокурора України Ларису Сарган.

За її словами, шахраї діяли в Києві та області, а також у низці інших регіонів, зокрема в Одесі, і надавали незаконні послуги з мінімізації податкових зобов'язань підприємствам реального сектора економіки та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

Загальна сума «проконвертованих» грошей тільки за 2017 рік склав більше 1 млрд гривень.

«За результатами обшуків вилучено близько $800 тис., комп'ютерна техніка, документи. Також знайдені деякі цікаві речі, які можуть представляти інтерес не тільки для політологів і експертів, а й для прихильників деяких політиків», - додала прес-секретар Юрія Луценка.

«Вадим Альперін є найвідомішим одеським контрабандистом із часів незалежності», – наглосила вона.

За інформацією «ОБ», найвідоміший контрабандист Одеси Альперін є кумом керівника ГУ НП Полтавської області Олега Беха. Той з травня 2014 року до лютого 2015 року очолював УБОЗ ГУМВС в Одеській області.

Недавно Бех придбав собі новенький позашляховик Volvo 2017 року, задекларувавши 178 220 грн заробітної плати за минулий рік. Безробітна дружина поліцейського заделарувала BMW Х-5 і Mini Cooper, велику суму готівки і елітне житло в Києві

Коментарі