•  

У Комсомольську незаконно зменшили межі ландшафтного заказника на 16 гектарів, збитки – півтора мільйони гривень

441
У Комсомольську незаконно зменшили межі ландшафтного заказника на 16 гектарів, збитки – півтора мільйони гривень

Прокуратура області зареєструвала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем працівниками Комсомольської міської ради, що спричинило тяжкі наслідки. Про це повідомив заступник начальника відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин прокуратури області В’ячеслав Лісовий, передає Прокуратура Полтавської області.

За його словами, під час перевірки прокуратура виявила факти зміни меж конфігурації ландшафтного заказника місцевого значення «Лісові озера» за рахунок розширення приватної забудови.

«За даними публічної кадастрової карти України, на вищевказаній території у приватну власність було передано майже 60 земельних ділянок. Як наслідок, площа земель заказника в межах Салівського лісництва зменшилась на 16 га», - зазначив В’ячеслав Лісовий та додав, що вартість цієї землі – 1,5 млн. гривень.

«Передача земель у більшості випадків була здійснена з 2006 по 2012 роки на підставі технічної документації, а не проектів землеустрою, чим грубо порушені вимоги земельного законодавства», - сказав прокурор.

Наразі матеріали кримінального провадження для проведення досудового розслідування направлені до Комсомольського МВ УМВС України в області.

Коментарі