•  

У Ковалівці тимчасово закриють терапевтичне відділення лікарні

1650
У Ковалівці тимчасово закриють терапевтичне відділення лікарні

Для створення належних умов для лікування Полтавська райдержадміністрацій прийняла рішення провести ремонт у терапевтичному відділі лікарні у с. Ковалівці – про це йшлося під час засідання відповідної робочої групи.

Як говорить голова Полтавської райради Михайло Кононенко, попередньо було прийнято рішення про оптимізацію ліжкового фонду у центральній районній клінічній лікарні. Раніше, під поняттям «оптимізація» розумілося зменшення кількості пацієнтів, яких може прийняти медустанова.

Також була розглянута пропозиція про закриття загалом терапевтичного відділу у Ковалівській лікарні, проте ця думка не знайшла підтримки серед учасників робочої групи. Натомість, було вирішено провести у відділі ремонт.

– Повинні обрахувати усі кошти, які мають піти на ремонт цього відділу, і тоді вже приймати рішення про виділення коштів з бюджету. Але однозначно те, що потрібно поквапитися – резюмував очільник полтавського району.

Члени робочої групи підтримали таку пропозицію та прийняли рішення провести спільне засідання комісій райради з питань регіональної політики, планування бюджету, фінансів і цін та в справах молоді, освіти і культури, медицини, спорту та соціального захисту населення і захисників України. 

Коментарі