•  

Полтавцям, що гріються за наказом Яценюка дровами, погрожують холодною камерою

1540
Полтавцям, що гріються за наказом Яценюка дровами, погрожують холодною камерою

Кобеляцька міська рада, що на Полтавщині, розповсюдила через свій офіційний сайтз аклик до городян – припинити вирубувати дерева навкруги.

Тим, хто не дослухається, ідеться в повідомленні, «передбачене покарання – від адмінштрафу і аж до позбавлення волі».

Міліція вторить чиновникам – каже, що з райвідділку уже почастішали виїзди співробітників на місця незаконної вирубки дерев. За словами правоохоронців, сигналізують про такі порушення сусіди дроворубів та небайдужі випадкові свідки.

Все було б справедливим, кажуть селяни, якби ще зовсім нещодавно, ті ж самі люди, не агітували і навіть вимагали переводити опалення домівок з газу на альтернативні види пального. От і дослухались – поголовно в районі замінили котли на умовно економні, які працюють на дровах і пілетах.

Швидко з’ясувалось, що паливні гранули доволі недешеві – попит на дрова стрімко збільшився. А брати альтернативне пальне тепер немає де: влада не допомагає ані з поставками, ані опікується справедливою ціною.

Люди, які повірили і пішли на зустріч урядовцям, опинилися сам на сам перед вибором – мерзнути, платити більше ніж за газ, або ставати дрібними злочинцями.

Семен Чорнехата

Коментарі