•  

У Кременчуці двом родинам загиблих учасників АТО виділили земельні ділянки

110
У Кременчуці двом  родинам загиблих учасників АТО виділили земельні ділянки

Сьогодні, 14 квітня, у кременчуцькій мерії черговий раз зібралася комісія з питань виділення земельних ділянок для пільгових категорій громадян, в тому числі і учасників АТО.

На початку засідання начальник управління земельних ресурсів Ірина Безверха повідомила, що до міськвиконкому надійшло 319 звернень щодо надання земельних ділянок від учасників бойових дій, в тому числі 35 - від учасників АТО, з них 25 уже отримали відповідний статус. Також у міськвиконкомі було зареєстровано заяви на виділення земельних ділянок під забудову від 6 родин загиблих учасників бойових дій та 4 родин загиблих учасників АТО.

На попередньому та сьогоднішньому засіданнях члени робочої групи проголосували за виділення землі на вул. Молочникова 19 і 19а у власність родинам Олексія Древаля та Андрія Покладова, які загинули під час АТО.

Начальник управління містобудування та архітектури Олександра Волощенко поінформувала, що спершу потрібно зробити зміни у Генплані Кременчука. Вони будуть внесені у червні, а затверджені у серпні. А затвердження детальних планів земельних ділянок відбудеться аж у листопаді.

На комісії також говорили про витрати, які понесуть заявники при оформленні земельних ділянок. Лише виготовлення проектної документації коштуватиме 3 – 5 тисяч гривень. А підключення до комунікацій – у кілька разів більше.

Упродовж засідання обговорювали де можна віднайти вільні земельні ділянки у місті. З цього питання головний архітектор міста Олександра Волощенко доповіла, що окрім вже зарезервованих земель, як варіант, можна розглянути ще ділянки за чотирма адресами. Зокрема, одна з них знаходиться в районі вулиці О. Дундича (2,5 га); друга – на вул. Молодіжній, де раніше планувалося побудувати Будинок для людей похилого віку (2,6 га); третя – на вул. Котлова (2,2 га); четверта - в районі вул. Трьох Космонавтів (1,1 га). У цілому, їх загальна площа цих територій становить приблизно 8 гектарів.

Коментарі