•  

У Кременчуці міліція спіймала шахрая, який «продавав» товари через Інтернет

771
У Кременчуці міліція спіймала шахрая, який «продавав» товари через Інтернет

Чоловік при розміщенні нового оголошення створював новий профіль і користувався новим телефонним номером і новим банківським рахунком.

У Кременчуці міліція затримала шахрая, який виманював гроші за товари «продаючи» їх через Інтернет

Як повідомляє Кременчуцький Телеграф з посиланням на прес-службу міського відділу міліції, в ході оперативної роботи правоохоронцям вдалося спіймати 43-річного чоловіка, який обдурив при покупках через сайт OLX не менше чотирьох чоловік.

Шахрай розміщував оголошення про продаж мобільних телефонів. Чоловік виставляв ціну нижче ринкової, завантажував фотографії телефонів з Інтернету. Після цього йому телефонували покупці, домовлялися про повну або часткову передоплату і перераховували гроші на рахунок. Товар люди не отримували, зверталися за допомогою в міліцію.

При подачі нового оголошення шахрай кожен раз реєстрував новий профіль на сайті приватних оголошень, користувався нової сім-картою для зв'язку і новим рахунком для отримання грошей. При обшуку у нього виявили близько 40 сім-карт. Триває розслідування, з'ясовується причетність чоловіка до інших інтернет-шахрайствам.

Коментарі

  • Olxsupport (31 березня 2015, 14:03)

    Доброго дня! Останнім часом почастішали випадки шахрайства. Ні в якому разі не слід погоджуватися на попередню оплату на банківську картку продавця, якого ви не знаєте. Ми рекомендуємо особисто зустрічатися з продавцем та розраховуватися за товар після того, як побачите його. Якщо потрібна доставка, рекомендуємо користуватися послугою післяплати. Будь ласка, ознайомтеся з основними правилами безпеки при угодах купівлі-продажу: http://olx.ua/bezopasnost/ Якщо ви постраждали від дій шахрая, будь ласка, надішліть інформацію, що підтверджує факт шахрайства, до служби підтримки OLX http://olx.ua/contact/ Це можуть бути скани переписки, чеків тощо. Такі дані нададуть підстави для блокування користувача. Ми також наполегливо рекомендуємо звертатися до правоохоронних органів. Після їх офіційного запиту, ми надамо всю необхідну інформацію про підозрюваного шахрая для розслідування. Офіційна підтримка Olx