•  

У Кременчуці на Дніпрі перевернувся човен. Один чоловік загинув

1100
У Кременчуці на Дніпрі перевернувся човен. Один чоловік загинув

На Дніпрі перекинувся гумовий човен з кременчужанами - один не виплив. Як повідомив начальник Кременчуцької водолазно-рятувальної станції Василь Білоус,передає видання «ТелеграфЪ», інцидент стався 18 листопада близько 18.00 в районі дачного кооперативу «Граніт».

«Ми приїхали разом з міліцією на місце - біля берега був невеликий гумовий човен, здається, одномісний і рибалка. Ми ледве допитатися у нього, що сталося - він був п'яний», - розповів Білоус.

За словами 61-річного вижившого рибалки, вони ставили сітки. Один з них встав в човні, і він перекинулася. Чоловіки трималися за човен і штовхали його до берега. У якийсь момент пенсіонер озирнувся і зрозумів, що штовхає човен сам, а від його 47-річного товариша залишилася тільки шапка на воді.

Оскільки в нічний час проводити пошукові роботи не можна, то тіло потонулого кременчужанина рятувальники шукатимуть сьогодні, 19 листопада.

Рибалка, котрий вижив, знаходиться в реанімаційному відділенні Третьої міської лікарні у важкому стані - у нього загальне переохолодження організму.

Коментарі