•  

У Кременчуці «орудує» малолітній викрадач мобілок 15-річний Сашко

440
У Кременчуці «орудує» малолітній викрадач мобілок 15-річний Сашко

У Кременчуці завівся неповнолітній грабіжник Саша, який розгулює по місту і нападає на школярів, відбираючи у них телефони. «Здобич» він здає в ломбард на документи знайомих або безпосередньо продає їм на руки.

Повідомили на сайті кременчуцького видання «ТелеграфЪ» з посиланням на прес-службу Кременчуцького міського відділу міліції.

За словами прес-служби відомства, 15-річного підлітка неодноразово затримували правоохоронці, але жоден суд не відправляє хлопця під варту на час слідства через те, що він являється неповнолітнім. За два грабежі його вже встигли засудити, але суд понадіявся на те, що Саша виправиться, і відпустив на умовний термін.

27 жовтня він знову відзначився - підбіг до 15-річного підлітка на вул. Гвардійській - вдарив по обличчю і забрав телефон Lenovo за 1,2 тис грн. Знову Сашу затримали, але на час слідства він залишається на волі.

Враховуючи обставини, кременчуківцям, особливо дітям і підліткам, залишається тільки подалі ховати свої телефони, щоб їх не побачив хлопчик Саша і не захотів забрати собі.

Коментарі