•  

У Кременчуці «Полтаваобленерго» відключило ряд підкачувальних станцій. Близько 300 будинків без води на верхніх поверхах

220
У Кременчуці «Полтаваобленерго» відключило ряд підкачувальних станцій. Близько 300 будинків без води на верхніх поверхах

Сьогодні в квартири багатьох кременчужан не доходить вода до поверхів, які вище 5-го. «Полтаваобленерго» відключило 16 підкачувальних станцій води водоканалу в нагірній та центральній частинах міста, і тому «безводний період» настав для мешканців верхніх поверхів близько 300 багатоквартирних будинків. А оскільки у нагірній частині міста планово відключена і гаряча вода, у зв'язку з ремонтом теплових мереж, то люди залишилися без води взагалі.

У службі контролю оперативної обстановки в місті (15-63) підкреслюють, що відключення електроенергії не санкціоноване, тобто «Полтаваобленерго» здійснило його самовільно.

Раніше перший віце-мер Віктор Калашник висловив сподівання, що «кінця світла» в Кременчуці не настане і вдасться провести переговори з «Полтаваобленерго». Минулого тижня вже були ситуації з відключенням підстанцій міськсвітла і підкачок води. «Кінця світла» не настало, але «кінця води» уникнути не вдалося.

Причина відключення, про яку повідомляє «Полтаваобленерго» - борги водоканалу. Однак Віктор Калашник стверджує, що енергокомпанія теж повинна місту.

- Водоканал отримав припис про відключення електроенергії аж до 30 квітня. Зараз ми ведемо переговори, працюємо над тим, щоб відновити послуги для кременчужан. Однак Кременчуцька філія «Полтаваобленерго» не впливає на ситуацію, вони посилаються на обласне керівництво, - каже Іван Москалик, в.о. начальника УЖКГ.

За його інформацією, всі комунальні підприємства, крім водоканалу, погасили борги перед «Полтаваобленерго». А, якщо врахувати борги енергокомпанії за воду і за оренду комунальних мереж, то місто (водоканал) повинен «Полтаваобленерго» 1 млн. грн.

Додамо, що відключення холодної води дорого обходиться жителям верхніх поверхів: адже набирати гарячу, щоб охолодити і змивати туалет - в рази дорожче.

Коментарі