•  

У Кременчуці протестували проти скорочення 2,5 тис. працівників сталеливарного заводу

330

У Кременчуці вчора, 6 грудня, пройшла акція протесту проти скорочення 2,5 тис. працівників сталеливарного заводу, передає кореспондент РБК-Україна.

На мітинг зібралися більше 1 тис. працівників підприємства, яким голова профкому Кременчуцького стальзаводу Олександр Шишкін заявив, що в січні 2015 на заводі буде скорочено 2556 чоловік. За його словами, раніше на заводі працювало 5300 чоловік, потім люди були скорочені і з 13 січня 2015 на стальзавод залишиться працювати 1016 осіб.

За словами мітингувальників, багато сімей залишиться без роботи, а сам завод, на їхню думку, можна зберегти зараз за рахунок держзамовлень.

"Треба, щоб уряд дав замовлення на вагони, щоб зберігся і вагонобудівний, і сталеливарний завод. Ми не вимагаємо чогось надприродного. Лиття на нашому заводі робиться для вагонобудівного. Неправильно, щоб лиття брали десь з-за кордону, якщо можна на нашому заводі його виготовляти ", - заявили виступаючі.

Фіндиректор підприємства Ростислав Дубров зазначив, що основна причина скорочення - відсутність ринків збуту продукції та головного - російського. "Ми до влади країни зверталися і розробили програму модернізації вагонів -. Це майже 30 тис вагонів, але допомоги так і не отримали", - сказав Дубров.

Виконуючий обов'язки мера Кременчука Віктор Калашник заявив, що на наступній сесії міськради депутати приймуть звернення до Президента, парламенту, Кабміну з вимогою підтримати завод держзамовленнями і не дати йому розвалитися.

Коментарі