•  

У Кременчуці провели в останню путь загиблого героя Сергія Щербака

880
У Кременчуці провели в останню путь загиблого героя Сергія Щербака

Сьогодні, 19 березня, Кременчук прощався з 53-річним бійцем Сергієм Щербаком, який служив у складі славнозвісної 95-ї аеромобільної бригади Збройних Сил України, у гранатометному відділенні.

Народився Сергій у Кременчуці. Після закінчення школи працював слюсарем на Кременчуцькій автобазі. Потім перейшов працювати в Крюківський вагонобудівний завод. Одружився, виховував доньку Світлану. У перші ж тяжкі місяці для нашої України, коли розпочалася війна, Сергій пішов добровольцем захищати країну.

У січні місяці під час ротації, перебуваючи вдома, не забував своїх побратимів та допомагав їм із тилу: знаходив речі, які вони йому замовляли, постійно підтримував зв'язок.

Незважаючи на «перемир’я» на Донбасі, 16 березня близько 16 години, 95 бригада була накрита артилерійським вогнем противника при утриманні прориву терористів під Авдіївкою в сторону Ясинуватої (Донецька область). Кременчужанин Сергій Щербак загинув на полі бою, а два його побратими отримали поранення.

У міському Палаці культури попрощатися з Героєм прийшли рідні, товариші, громадськість і представники влади.

Коли містом до церкви прямувала автоколона, люди зупинялися і схиляли голови. На вул. Шевченка близько 15 кременчужан стояли з жовто-блакитними прапорами, деякі виходили на узбіччя дороги з маленькими державними прапорцями, щоб попрощатися з Героєм.

Після прощання у Свято-Миколаївській церкві, де відбулася панахида, Сергія супроводжували автоколоною до Свіштовського кладовища.

Варвара Самохіна

Коментарі