•  

У Кременчуці в одного чоловіка викрали гроші з автівки, а іншого «розвели» інтернет-шахраї

260
У Кременчуці в одного чоловіка викрали гроші з автівки, а іншого «розвели» інтернет-шахраї

29-річному кременчуцькому підприємцю потрібна була вторинна сировина із пластика для переробки. Він вишукав у Інтернеті постачальника із Західної України і зв’язався з ним. Той запевнив, що в нього є близько 10 тонн, але для того, щоб прокрутити оборудку, потрібна передоплата, пише «Вісник Кременчука».

Чоловік виконав умови, а постачальник завірив, що вантажівка з сировиною уже виїхала.

За часом, коли машина вже повинна була під’їжджати до Кременчука, підприємцю зателефонував невідомий і представившись водієм, запитав, як краще доїхати до пункту призначення. Вантаж начебто вже був на під’їзді. А незабаром знову зателефонував постачальник і запропонував купити в нього ще 12 тонн сировини. Підприємець, нічого не підозрюючи, перерахував гроші. Вантажівка так і не доїхала до Кременчука.

Правоохоронці, до яких звернувся підприємець, підозрюють, що ніхто до Кременчука сировину не віз. Довірливий кременчужанин втратив 36, 6 тисяч гривень. Міліція почала розслідування.

Інший випадок стався також у Кременчуці. З машини приватного підприємця вкрали 30 тисяч гривень. Передає кременчуцьке видання «ТелеграфЪ» з посиланням на прес-службу міського відділу міліції.

Як повідомили у відомстві, ввечері 21 листопада до них звернувся 31-річний водій. Він заявив, що близько 16.00 на вул. Шевченко в районі центрального ринку залишив автомобіль Opel і відійшов, забувши закрити двері на замок. Повернувшись, чоловік не виявив в салоні 30 тисяч гривень і GPS-навігатора. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом крадіжки і перевіряють усі обставини інциденту.

Коментарі