•  

У Кременчуці військкомат сформував 5 загонів самооборони, а на Лубенщині учасники АТО зібрали сотню

1210
У Кременчуці військкомат сформував 5 загонів самооборони, а на Лубенщині учасники АТО зібрали сотню

Кременчуцький військкомат сформував 5 загонів Самооборони Кременчука. У кожному з загонів по 260 військовослужбовців запасу, пише «Програма Плюс».

На додаток до роти охорони у кількості 120 військовослужбовців, яка була цієї осені сформована при Кременчуцькому об’єднаному військовому комісаріаті і яку укомплектували військовослужбовцями резерву, військкоматом сформовано ще 5-ть загонів Самооборони Кременчука.

Загалом це 1300 запасників, що можуть бути призвані для охорони підприємств, важливих закладів і установ міста та оборони Кременчука у разі загострення ситуації в країні чи початку повномасштабної військової агресії проти України.

Тим часом на Лубенщині утворено громадське формування з охорони громадського порядку «Перша Лубенська сотня самооборони «Спас»», куди увійшли учасники антитерористичної операції, передає Лубеннська райдержадміністрація.

За словами одного з активістів громадської організації Руслана Ладики, формування створене для надання допомоги органам внутрішніх справ у забезпеченні громадського порядку і громадської безпеки, запобіганні адміністративним проступкам і злочинам; інформування органів та підрозділів внутрішніх справ про вчинені або ті, що готуються, злочини, місця зосередження злочинних угрупувань; сприяння органам внутрішніх справ у виявленні і розкритті злочинів, розшуку осіб, які їх вчинили, захисті інтересів держави, підприємств, установ, організацій, громадян від злочинних посягань; участі у забезпеченні безпеки дорожнього руху та боротьбі з дитячою бездоглядністю і правопорушеннями неповнолітніх; надання невідкладної допомоги особам, які потерпіли від нещасних випадків чи правопорушень; участі у рятуванні людей і майна, підтриманні громадського порядку; здійснення заходів щодо забезпечення військовослужбовців, що призвані по мобілізації, осіб правоохоронних органів, Служби Безпеки України, добровольців із населених пунктів Лубенського району та міста Лубни засобами захисту, зв’язку та предметами речового майна і спорядження, а також матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної підготовки Лубенського району та Лубнен для підтримання боєготовності та ефективного виконання завдань, збереження життя, захисту державного суверенітету і незалежності України.

Новостворена організація планує працювати максимально відкрито, чітко й оперативно. Зі свого боку, райдержадміністрація налаштована на ефективну співпрацю та підтримку небайдужих громадян та громадських об’єднань.

Коментарі