•  

У Кременчуці випускники 5-ї гімназії борються зі своєю директоркою за право прийти на останній дзвоник у вишиванках

1650
У Кременчуці випускники 5-ї гімназії борються зі своєю директоркою за право прийти на останній дзвоник у вишиванках

У кременчуцькій гімназії №5 виник конфлікт між випускниками та директоркою навчального закладу з приводу вишиванок. Керівник школи заборонила одинадцятикласникам приходити на останній дзвінок у національному одязі через візит нардепа Костянтина Жеваго на захід, передає «Телеграф».

До редакції видання звернулася жінка. Вона повідомила, що директор гімназії №5 Ілона Бобер в категоричній формі заборонила учням 11-А класу приходити на останній дзвоник (на урочисту лінійку) у вишиванках і зажадала, щоб усі прийшли в шкільній формі гімназії.

Одночасно з цим зверненням до редакції, на одному з міських сайтів 19 травня з'явився матеріал під назвою «Директор гімназії №5 Ілона Бобер:« Ніяких рогатих вишиванок та клумб на голові ». Там повідомлялося, що директор 5-ї гімназії через візит нардепа Костянтина Жеваго заборонила учням приходити на останній дзвоник у вишиванках.

Учні підтвердили заборону директорки на національне вбрання:

«13 травня в актовій залі було зібрання 11-А та 11-Б. Нам сказали, що з нами буде говорити директор. Вона нам сказала: що це ви придумали приходити на лінійку у вишиванках, всі повинні прийти однаково, в шкільній формі. А ми хотіли підтримати патріотизм, замовили вишиванки - 18 штук по 570 гривень, нам їх дешевше продали. Дівчатка зробили віночки самі, акуратні, невеликі. Хлопчики замовили краватки по 180 гривень з гербом України, але їх теж заборонять одягати. Напевно, тепер підемо як усі - у формі, не хочемо створювати проблем ні класному керівнику, ні собі, у нас в школі буде ДПА, можуть і завалити », - розповіли випускники.

На подібні закиди директорка відповіла, що проти неї організована інформаційна кампанія через її вихід як депутата Кременчуцької міськради зі складу фракції «Батьківщина» та приєднання до депутатської групи «Єдиний Кременчук».

Фінал шкільного конфлікту вирішиться 29 травня, коли випускники 5-ї гімназії прийдуть на останній дзвінок або у вишиванках, або у формі.

Коментарі