•  

У Кременчуці запровадили щоденний онлайн-моніторинг енергоспоживання

221
У Кременчуці запровадили щоденний онлайн-моніторинг енергоспоживання

У 166 закладах бюджетної сфери м. Кременчука запровадили щоденний онлайн-моніторинг енергоспоживання.

Як розповіла начальниця відділу енергоменеджменту виконавчого комітету міської ради Тетяна Андрієвська, щодня показники лічильників збираються за допомогою геоінформаційної системи, створеної на базі КП «Міськоформлення».

– Програма дозволяє оперативно виявити факти перевищення лімітів на енергоносії у бюджетних установах. Аналіз, в основі якого лежать не тільки показники фактичного споживання енергоресурсів, а й типи закладів, їх площа, а також зовнішня температура повітря, дає повну картину того, де необхідно негайно проводити заходи з енергозбереження, – зазначила вона. 


Наразі у 166 кременчуцьких закладах бюджетної сфери планують визначити фахівця, в обов'язки якого входитиме щоденний моніторинг споживання енергоносіїв. В умовах стрімкого зростання тарифів відділ енергоменеджменту також надаватиме фахову допомогу з розроблення заходів енергозбереження установам, які перевищують ліміти споживання енергоресурсів

Коментарі

  • Антон Ярема (10 вересня 2016, 21:26)

    В Кремне ввели, а что Полтава? Будем пасти задних? Или политики настолько под*хуели и нехотят принимать действительно правильных решений.