•  

У Кременчуцьку виховну колонію управління ДПтС в Полтавській області привезли мощі Миколая Чудотворця

110
У Кременчуцьку виховну колонію управління ДПтС  в Полтавській області привезли мощі Миколая Чудотворця

16 січня співробітники та вихованці Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області отримали особливий подарунок. З благословення єпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая до установи привезли священний ковчег з мощами одного з найбільш шанованих у християнському світі святого - Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця. 

На честь святині в Храмі Іоанна Хрестителя на території виховного закладу Кременчуцька Єпархія відслужила літургію. Єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай в своїй проповіді намагався достукатися до кожного юнацького серця, наповнити любов’ю і добром кожну хлопчачу душу, адже саме любов спроможна перемогти зло. Порадив кожному переосмислити пріоритети свого життя, побажав відчути силу молитви і постійно бути під покровом Божим.

В єдиному колі зібралися біля Храму вихованці і співробітники. Горять свічки, блищать ікони Храму, звучить церковний спів. Великим потіком йдуть віряни, щоб вклонитись святині. Невимовне відчуття свята помітно на обличчях. Кожний розуміє, що, можливо, єдиний раз в житті має можливість поклонитись величезній святині.

Всі бажаючі мали змогу отримати акафіст і житіє Миколи Чудотворця та його ікону. Миропомазання біля ковчегу з мощами, задумливі погляди вихованців, сльози на очах співробітників, Божа благодать, - все злилось воєди.

Чимало приємних сюрпризів приготували гості цього дня для вихованців. До Різдвяних свят в кімнаті виховної роботи пролунали колядки, які виконала Кременчуцька Єпархія.

Начальник виховної колонії Юрій Величко висловив щирі слова подяки Єпископу Кременчуцькому і Лубенському Миколаю за те, що по його клопотанню до великої православної святині мали змогу приклонитися співробітники та вихованці. Подякував за постійну підтримку і духовне зцілення вихованців.

Коментарі