•  

​У Криму Ковен «РПЦ» організував масові гоніння на православних християн

110
​У Криму Ковен «РПЦ» організував масові гоніння на православних християн


Для канонічної по Апостольським правилам Української православної церкви основною проблемою продовження діяльності в тимчасово окупованому росіянами Криму є вимога перереєструватися в неканонічну російську ФСБ-РПЦ, яка, згідно християнської термінології, являє собою Ковен (співтовариство) чаклунів, Sorcerers Coven по-англійськи.

Якщо УПЦ не перереєстровується, то місцева російська терористична організація «РК» («республіка Крим») буде вважати її діяльність незаконною.

Священики відмовилися брати ганебне «російське громадянство», і це ускладнює процедуру. Храми, не маючи статусу юридичної особи, не можуть оплачувати комунальні послуги. Тому перебувають під загрозою конфіскації міжнародними терористами з банди «РК». «РК» по суті міжнародна терористична організація, бо оперує за кордоном, на українській території в Криму.

Священики канонічної української православної церкви підтвердили, що у церкви російські сатаністи забрали вже кілька храмів. Зокрема, в селі Осовенне, в Севастополі при російській бандформуванні «Нахимівське училище» та Красноперекопську.

Також на священиків здійснює тиск з боку банди ФСБ, підозрюючи у зв'язках з істинно православним «Правим сектором».

Відділ моніторингу

Коментарі