•  

У Криму за два тижні закінчаться запаси українських продуктів

770
У Криму за два тижні закінчаться запаси українських продуктів

Активісти продовжують блокувати рух вантажних автомобілів з українськими товарами на в'їзді до Криму. Місцева влада заявляє, що півострів "переживе" продуктову блокаду.

Товарна блокада Криму призведе до повного витіснення українських товарів з кримського ринку протягом двох тижнів, заявив у понеділок, 21 вересня, глава невизнаної Республіки Крим Сергій Аксьонов. За його словами, про можливий початок акції на півострові знали за місяць, тому практично всі місцеві магазини уклали договори про постачання з сільгоспвиробниками з материкових регіонів Росії, передає агентство "Інтерфакс".

На думку місцевої влади, акція в першу чергу вдарить по орієнтованим на кримський ринок підприємствам південних регіонів України, а Крим "спокійно переживе" продуктову блокаду.

"Безстрокова громадянська акція кримських татар і громадських активістів" по торговому блокуванню півострова на знак протесту проти анексії Криму Росією стартувала 20 вересня. Її ініціатори перекрили пропускні пункти на дорогах, що з'єднують Україну з Кримом. Через адміністративний кордон безперешкодно пропускають лише пішоходів і легковий транспорт. Заступник начальника УМВС в Херсонській області Ілля Ківа в телефонному інтерв'ю телеканалу "112" відзначив, що за ніч адміністративний кордон з Кримом не перетнула жодна вантажна машина. 

На контрольному пункті в'їзду-виїзду з Кримом накопичилося близько 200 вантажівок, повідомила українська прикордонна служба.

Коментарі