•  

У Лубенському районі створили 27 оперативних штабів на осінньо-зимовий період

00
У Лубенському районі створили 27 оперативних штабів на осінньо-зимовий період

На базі 26 сільських рад району створені оперативні штаби до складу яких ввійшли голови та депутати органів місцевого самоврядування, представники медичних та навчальних закладів, соціальні робітники, дільничні інспектори. Ці штаби створені з метою забезпечення своєчасного виявлення, надання допомоги вразливим верствам населення району, зокрема одиноким, одиноко проживаючим громадян похилого віку та у разі виявлення бездомних, передає Лубенська райдержадміністрація.

Розроблені заходи, відповідно до яких створено 26 пунктів та місць обігріву при сільських радах та один пункт обігріву при філії відділення соціально – медичних послуг в с. Вовчик. Робота місцевих оперативних штабів спрямовується районним штабом на організацію патрулювання на вулицях підпорядкованих їм населених пунктів.

За складних погодних умов на територіях населених пунктів району членами оперативних штабів проведено вуличні рейди, під час яких обстежені залишені будівлі, підвальні та інші нежилі приміщення. На даний час за письмовою інформацією сільських рад проведено 111 рейдів.

Варвара Самохіна

Коментарі