•  

У Лубнах та Карлівці жінки потрапили на гачок шахраїв і заплатили кругленькі суми, щоб «викупити» своїх синів з міліції

1980
У Лубнах та Карлівці  жінки потрапили на гачок  шахраїв і заплатили кругленькі суми, щоб «викупити» своїх синів з міліції

Однією потерпілою від телефонної афери стала 55-річна жителька Карлівського району. 22 квітня близько 10:00 години ранку до жінки зателефонував невідомий і, представившись працівником міліції, повідомив, що її син притягується до кримінальної відповідальності за наркотики.

Гроші, у розмірі 42 тисячі гривень, потерпіла перерахувала через банкомат на банківський рахунок.

Аналогічний випадок стався і в Лубнах. Невідомий, представившись працівником міліції, зателефонував до жительки Лубен і повідомив, що її син знаходиться в міліції і для його звільнення необхідно заплатити 25 тисяч гривень.

Цього разу жінка також перерахувала необхідні кошти шахраю на банківський рахунок.

У обох випадках міліціонерами розпочато кримінальне провадження за фактом шахрайства. Зловмисників наразі шукають. За скоєне їм загрожує позбавлення волі строком до трьох років.

Працівники міліції вкотре звертаються до громадян із проханням бути обережними та не довіряти незнайомцям. У випадку підозрілих дзвінків необхідно негайно зателефонувати на 102 або звернутися у найближчий відділ міліції.

Коментарі