•  

У Лубнах викрили "одноруких бандитів", які кришував міський депутат

2420
У Лубнах викрили "одноруких бандитів", які кришував міський депутат

Сьогодні вночі в м. Лубни неподалік парку Олеся Донченка в підвальному приміщенні, що належить одному з депутатів Лубенської міськради, бійці батальйону «Айдар» спільно з працівниками УСБУ України в Полтавські області виявили заборонений за чинним законодавством гральний бізнес – незаконні ігрові автомати.

На цей час, оперативна група проводить слідчі дії з метою виявлення людей, які надали дозвіл на встановлення ігрових автоматів. Справа вже відгонює смаженим, адже причетними до неї можуть виявитися багато Полтавських корупціонерів, які протягнули й «кришували» незаконний бізнес, зокрема прокурор Полтавської області Ян Стрелюк та колишній прокурор лубенської міжрайонної прокуратури Андрій Куліш, який нещодавно вже згорів на отриманні хабаря в розмірі 5 тис. доларів. «Останній Бастіон» висвітлював цей злочин у статті

»»»http://bastion.tv/news/na-habari-zatrimano-prokurora-lubenskoyi-prokuraturi»»»

Тож, допоки триватиме таке свавілля в кріслах прокурорів? Мабуть, допоки не буде звільнена вся впливова й наскрізь корумпована верхівка влади, яка покриває один одного й унеможливлює будь-які зміни в системі. 

Коментарі