•  

У Лубнах зафіксоване порушення розміщення агітації на транспорті

880
У Лубнах зафіксоване порушення розміщення агітації на транспорті

Кандидат на посаду Лубенського міського голови від Радикальної партії Олега Ляшка Олександр Сірик розмістив свою агітаційну рекламу на транспорті, тим самим порушуючи Закон України “Про місцеві вибори”.

Так, сьомого жовтня спостерігач Громадянської мережі ОПОРА зафіксував, як вулицями міста курсують маршрутні автобуси з агітаційними плакатами від кандидата на посаду міського голови Олександра Сірика.

ОПОРА зазначає, що своїми діями Олексанр Сірик порушує статтю 60 частину 9 пункту 6 Закону України “Про місцеві вибори”, де зазначено, що забороняється розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів”.

Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА вирішив зв’язатись з представником Лубенського осередку Радикальної партії Дмитром Войтенко аби поставити до відома, що вони порушують Закон України, та протягом усього дня у нього був вимкнутий телефон. Наразі ОПОРА повідомляє про порушення та намагається зв’язатись з представниками политічної партії.

За коментарями звертайтеся:

Дар’я Черкашина

Прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА у Полтавській області

+380996744565

poltava@opora.org.ua


Анна Мосієнко

Координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Полтавській області

+380982856796

Коментарі